Top

Hakkımızda

Hakkımızda

Mor Alev Isıtma Sistemleri olarak başta Çorlu ve çevresinde olmak üzere Tekirdağ bölgesinde hizmet sunmaktayız. Tesisat bakımı, kombi bakımı, petek temizleme, kazan dairesi ve brülör bakımı, yerden ısıtma sistem temizliği ve merkezi sistem arıza, bakım ve onarım gibi hizmetleri sağlamaktayız. Bizler sizlere Çorlu ve çevresine hizmet getirerek yardımcı oluyoruz. Firmamız yılların tecrübesiyle birlikte vermiş olduğu servis hizmetiyle müşterisinin güvenini kazanmış ve doğalgaz sektöründeki yerini almıştır.

Mor Alev Isıtma Sistemleri; Ariston, Maktek, Daxom, Termoteknik, Baykan, Emko gibi markaların yetkili servisliğini TSE standartlarına uygun olarak yapmaktadır.

Mor Alev Isıtma Sistemleri olarak 7 /24 teknik hizmet sağlayan uzman kadromuz ve garantili yedek parçalar ile hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda

Vizyonumuz
Deneyimli ve uzman kadromuz ile beraber sağladığımız hizmetlerde memnuniyet sağlamak, sektörde tercih edilen bir firma olmak, kalitemizi kanıtlamak ve bölgede lider konuma ulaşmak esaslarımızdandır.

Misyonumuz
Çalıştığımız markaların ve müşterilerimizin karını gözetmek, sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi kullanmak, yenilikçi olmak, müşteri sorunları için çözümler üretmek misyonlarımızdandır.

Kalite Politikamız


Kombi bakım/ onarım ve petek temizliği konusunda profesyonel olarak alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu durumunun bilincinde olan firmamız alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile kombi ve petek temizliği teknik servisi hizmetlerinin tamamını sağlamaktadır. Sorunlarınıza en kısa sürede çözümler üretmek, ihtiyaç anında ulaşılabilir olmak, acil teknik destek sağlamak gibi hususlara önem veren firmamız müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak memnuniyeti sağlamayı hedef edinmiştir. Sağladığımız memnuniyeti sürdürmeyi esas edinen firmamız herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet sağlayarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

Sertifikalar & Belgeler

Dokümanları aşağıda inceleyebilirsiniz.
GaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleriGaleri